10 věcí, které autentičtí lidé dělají jinak

Když se setkáte se skutečně autentickým člověkem, potkáváte někoho, kdo se naučil žít skutečně.

Nezvolili si předepsaný život, ve kterém by jim společenský tlak přikazoval, co mají dělat. Jsou přímo definicí svobody a existuje dobrý důvod,, proč se vám přimotají do života.

Být autentický není jednoduché. Často mustíte přehodnotit celý svůj život a přijít na zcela nový způsob existence. Stará práce vám může přestat sedět, se starými přáteli už to není ono, ale nebojte se – jen rostete to autentické osobnosti.

Takže co dělají autentičtí lidé jinak?

  1. Říkají to, co si myslí a dávají jasný hlas svému pevnému názoru, ale beze vzteku. Někteří lidé s tím samozřejmě nebudou souhlasit, ale to autentickým osobám nevadí.

 

  1. Volí sí kariérní postup, který si budou užívat, ne ten, o kterém se jejich rodiče nebo přátelé domnívají, že je pro ně ten pravý. Jejich volba je obvykle založená na spokojenosti a štěstí, nikoli penězích.

 

  1. Nebojí se zvolit takovou životní cestu, kterou se moc lidí nevydádá. Ve skutečnosti ji často shledávají nejpohodlnější a nejvíc osvěžující.

 

  1. Cítí silnou lásku k sobě samým, než se zamilují do někoho jiného a nepotřebují žádné svolení k tomu být sami sebou. Nikdy by taky nechtěli být někým jiným.

 

  1. Dělají věci po svém, tak, jak jim to funguje. Neohýbají se pod společenským tlakem, ale pokud má společnost u něčeho funkční způsob, tak ho přijmou. Jsou autentičtí, než rebelující za každou cenu.

 

  1. Neberou to osobně. Negativní komentáře a kritika se k jejich srdci nedostane. Neznamená to, že by se nezajímali o vaše názory, ale jejich vlastní názor pro ně má větší váhu. Konstruktivní kritika je vždycky vítána, ale dobře rozeznávají konstruktivní kritiku a snahu je shodit.

 

  1. Chtějí přáele a partnery, kteří si cení hluboké konverzace a silného emočního propojení. Tady není místo pro senzační novinky a komerční tlachání.

 

  1. Následují svoje srdce. Můžete jít za nimi a jejich srdcem, jestli chcete, ale nepočítejte s tím, že by se vám plně odevzdali.

 

  1. Nechtějí, aby se komukoli dělo cokoli zlého a jasně doufají, že se lidem bude v životech dařit. Protože když je to to, co chtějí pro sebe, tak se můžete vsadit, že to přejou i ostatním.

 

  1. Autentičtí lidé vidí duši, ne osobu. Osobní vzhled pro ně není moc podstatný.

 

Zdroj

 

Okomentujte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *