6 signálů toho, že jste jen možnost či poslední možnost a nikoli priorita

„Pokud je vaše absence neovlivnila, pak vaše přítomnost nikdy neměla význam.“

Stává se Vám, že stále jen chodíte na cizí akce a vycházíte vstříc jiným lidem, zatímco Vaše plány vždycky vyšumí? Jste pro okolí skutečný partner, nebo osoba braná jako nouzové řešení?

Většina plánů je na poslední chvíli

Je pátek, jedenáct večer a zazvoní vám telefon. Vy se zrovna ukládáte k filmu, hře, knížce, nebo jakékmukoli jinému vlastnímu programu. Pak se podíváte na displej: „Zdar, nechceš zajít na jedno?“

Přátelé tohle je kód pro jednoduchou situaci a dá se přeložit jako: „Nemohl/a jsem najít nikoho jinýho, takže teďka píšu tobě, pane/paní Poslední možnost.“

Děkuji, nezájem.

Větší akce jdou mimo vás

Vidíte spoustu fotek z výletů, koncertů, oslav, svateb a dalších akcí, ale vždycky se o nich dozvíte jen z fotek, i když byste třeba rádi zavítali? Pak jste jen postranní věc, nikoli někdo, s kým se reálně počítá.

Z vašich záměrů obvykle sejde

Jejich plány jsou spontánní exploze a i když mohou souhlasit do budoucna z něčím, co chcete vy, většinou z toho pak stejně sejde. Obvykle proto, že vaši „kamarádi“ si našli něco nebo někoho lepšího, čím tráví čas.

Odpovědět na zprávu nebo hovor trvá hodiny až dny

Pokud byste pro druhé byli priorita nebo reálná možnost, budou reagovat rychleji. Ano, někdy to samozřejmě nevyjde. Ale pokud vám někdo odpoví na zprávu až po třech dnech, asi to pro něj nebude zcela podstatné.

Vy sami se snažíte o všechno

Nechte mně hádat – vy vytváříte plány. Vy do nich vkládáte čas, energii nebo prostředky. Zbytek se moc nepředře. Pokud je tohle váš případ, nejste priorita.

Říkají, že jste moc chtiví a potřební

Většinou největší průšvih. Když se o něco přihlásíte nebo si stojíte za svým, jste označen za někoho, kdo chce, aby bylo jen po jeho. Byl by tu jeden návrh: Smažte si jejich kontakty. Neodpovídejte na zprávy. Posuňte se sami dál.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Okomentujte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *